• >

Prodej útulného RD 6+kk

s garáží v Řepce

Celková cena

4.750.000,- za nemovitost,
+ provize RK, včetně právního servisu, včetně poplatků

Poznámka

Ideální místo k odpočinku po náročném pracovním dni

Stavba cihla Porotherm 450 mm
Typ budovy přízemní s obytným podkrovím
Užitná plocha 282 m2
Plocha pozemku 1915 m2
Stav nemovitosti novostavba před dokončením
Orientace domu vchod na pozemek ze severu

Podrobný popis

Poohlížíte se po svém novém rodinném bydlení uprostřed čisté přírody v dojezdové vzdálenosti do 30 km do centra Brna? Je vaším cílem po příjezdu z práce „vypnout“ a odpočinout si od starostí všedního dne? V této nabídce jste právě našli vše, co hledáte.

Moderní rodinný dům (6+kk) s obytným podkrovím půdorysového tvaru „L“ se sedlovou střechou se nachází v malebné vesnici Řepka. Dům byl postavený v roce 2009, včetně prostorné garáže (cca 36 m2), na zastavěné ploše 152 m2 a stojí na velkorysém pozemku o výměře 1915 m2. Tato vesnice se nachází na okraji Hornosvratecké vrchoviny v přírodním parku Svratecká hornatina a je od roku 1996 součástí městyse Lomnice v okr. Brno-venkov v Jihomoravském kraji.

Dům je skvěle situován v intravilánu obce s nádherným výhledem na okolní pole a lesy. Obytná část domu je orientována k jihu, stejně jako vnitřní část zahrady, tato vám poskytne nadmíru soukromí i komfortu a můžete si ji přetvořit přesně dle vašich představ a potřeb. Vybudovaný krb v obývací místnosti jen dokresluje útulnost a v zimních měsících podtrhuje ráz celého domu. Další perličkou je podsklepení celého obytného prostoru (cca 90 m2) vhodného nejen k uskladnění zahradních potřeb.

Skvělá občanská vybavenost v blízkosti – Tišnov (5 km), Kuřim (16 km) a Brno (30 km). Doprava zajištěna autobusem IDS JMK.

Průkaz energetické náročnosti je ve fázi přípravy, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

Kontaktujte mne ještě dnes a zarezervujte si termín prohlídky vašeho nového domova. Prohlídky domu se uskuteční ve středu dne 21. 3. 2018. Pospěšte si s rezervací termínu, ať vám neunikne tato skvělá příležitost.

Kontakt na makléře

Roman Hančl

736 426 772

roman.hancl@petrovinvestment.cz