Prodej RD 5+1

Horní Kounice

Celková cena

2.500.000,- Kč za nemovitost, +5 % provize RK, vč. právního servisu a poplatků

Poznámka

Příjemné bydlení v malebné vesnici na Jižní Moravě

Dispozice 5+1
Stavba cihla, kámen
Typ domu rodinný dům
Poloha domu samostatně stojící
Počet podlaží 2 NP + sklep
Zastavená plocha 129 m2

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pěkný RD 5 + 1, se sedlovou střechou a rozlehlou zahradou o celkové výměře 1 352 m2, v malebné obci Horní Kounice. Na druhém konci zahrady lze výhledově postavit druhý dům. Dům pochází ze sedmdesátých let, je v původním stavu, s drobnými rekonstrukcemi a je kompletně podsklepený. Součástí domu je bývalé hospodářské stavení lemující levou část dvora, na kterou navazuje zahrada. Přízemí domu tvoří prostorná veranda se vstupem do zahrady. Dále se po několika schodech dostanete do zvýšeného patra se třemi pokoji, kuchyní, koupelnou a toaletou. Z chodby pak vedou schody po druhého patra, ve kterém je velký obytný půdní prostor a samostatný pokoj s balkonem.

Samotná obec se nachází v severní části okresu Znojma ve vzdálenosti 23 km a také v blízkosti Moravského Krumlova, cca 11 km. Horní Kounice jsou historicky velmi významná obec, o čemž svědčí bývalá komenda johanitů ze 13. století nebo pozdně románský kostel sv. Michaela. Také krajina okolo této vesnice spadá do turisticky atraktivní oblasti Podyjí.

Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.

Kontakt na makléře

Michaela Dočekalová

773 334 120

michaela.docekalova@petrovinvestment.cz