Prodej přízemního RD, Olomučany

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

RD v centru obce s rychlým dopravním napojením na Blansko i Brno

Typ domu polořadový, rohový, přízemní
Konstrukce domu cihlová
Příslušenství domu zahrada, 2 předzahrádky, dvůr, stodola, sklepy
Zastavěná plocha a nádvoří 445 m2
Zahrada 295 m2

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům nacházející se v centru obce Olomučany, okr. Blansko. Dům je polořadový, rohový, má sedlovou vazníkovou střechu a je částečně podsklepen. Disponuje velkým dvorem s vjezdem na pozemek, zahradou se vzrostlými jabloněmi a dvěma předzahrádkami. Na dům navazuje dále úložná zděná místnost a stodola. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy a nádvoří je 740 m2. Užitná plocha domu je cca 170 m2 (vč. sklepních prostor, bez půdy).

Současná dispozice domu nabízí hlavní kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnici, koupelnu, oddělené WC, 3 pokoje, přičemž v jednom z těchto pokojů je zachovaná druhá kuchyně, dále 2 spíže a 1 komoru. Ze zádveří domu se vstupuje do haly, dále do zděné verandy a do dvora. Podlahy v domě jsou betonové a ve všech místnostech je položeno linoleum. Konstrukce domu je cihlová a dům není zateplen. V roce 1990 proběhla zásadní kompletní rekonstrukce, která propůjčila domu jeho aktuální vzhled. Rekonstrukcí nebyla dotčena pouze stávající střecha, strop s výjimkou prostoru schodiště na půdu a podlaha v suterénu. Projektová dokumentace rekonstrukce je k dispozici. Na dvoře se nachází biologický septik a studna. Na rok 2021 je plánováno napojení domu na nově vybudovanou veřejnou kanalizaci.

Nabízená nemovitost je bez jakéhokoliv právního zatížení a ihned k dispozici. Financování nemovitosti je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Kontakt na makléře

Ing. Denisa Baxantová

776 714 576

denisa.baxantova@petrovinvestment.cz