Stavební pozemky Češkovice

Zahradní město

PRODÁNO

Celková cena

11.300.000,- Kč

Celková plocha

15.800 m2

Poznámka

Vhodné pro developerský projekt

Platné územní rozhodnutí pro bydlení

Stavební povolení pro inženýrské sítě bylo vydáno, v současnosti již vypršela platnost, lze obnovit

Podrobný popis

Společnost Petrov Investment nabízí k prodeji stavební pozemek v obci Češkovice u Blanska, v blízkosti CHKO Moravský kras. Mírně svažitý, jihovýchodně orientovaný pozemek o celkové rozloze 15 800 m2 se nachází v atraktivní lokalitě „Zahradní město“. Klidná lokalita obce Češkovice nabízí vyvážené spojení přírody, venkovské atmosféry a blízkosti okresního města s občanskou vybaveností. Dopravní spojení s 20 km vzdáleným Brnem zajišťuje železniční a silniční tepna protínající Blansko, odkud je autobusové spojení přímo do obce.

Tato investice je vhodná pro developerský projekt na výstavbu rodinných domků. V platném územním rozhodnutí je uvedený pozemek určen k zástavbě rodinnými domy, např. přízemní s využitím podkroví nebo typu „bungalov“, samostatně stojící, dvojdomy nebo řadové domy, s garáží nebo plochou pro odstavení vozidla.

Vzdálenost mezi jednotlivými RD bude min. 7,00 m. Maximální zastavěná plocha bude 200 m2, maximální výška hřebene střechy 7,50 m nad úrovní podlahy v 1.NP, resp. 8,00 m nad úrovní okolního terénu. K vybudování inženýrských sítí bylo vydáno stavební povolení, které lze obnovit, veškeré stavební sítě jsou dovedeny k hranici pozemku. Nabízí se také možnost výhodné investice a uložení finančních prostředků do atraktivního stavebního pozemku.

Pro více informací kontaktuje naši realitní kancelář.

Celková kupní cena 11 300 000,- Kč (daň z nabytí nemovitých věcí platí prodávající, provizi realitní kanceláři platí kupující).

Kontakt na makléře

Petrov Investment

605 231 449

info@petrovinvestment.cz