Reference


Krásný sladký dárek od naší spokojené klientky paní Radmily.


Ráda bych poděkovala realitní společnosti Petrov Investment za realizaci prodeje nemovitosti. Již při prvním setkání s majitelem společnosti a makléřem bylo jasné, že nemovitost, kterou jsem nabídla k prodeji je velmi specifická, co se týká místa i uspořádání prostor obytné části. Velmi děkuji p. Hančlovi za trpělivou, vytrvalou práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedl. Jeho vstřícnost, ochota, profesionální jednání, zajištění servisu od A do Z – to je důvod, proč tuto realitní kancelář doporučuji všem, kteří chtějí realizovat prodej či nákup nemovitosti.

Paní K.

Dovolte nám touto cestou poděkovat společnosti Petrov Investment za velmi vstřícný a profesionální přístup při obstarání nákupu vhodného stavebního pozemku včetně všech souvisejících právní úkonů spojených s obstaráním nemovitosti. Vysoce oceňujeme osobní přístup celé společnosti a Vaší makléřky paní Michaely Dočekalové, zejména bezproblémovou komunikaci jak s námi, tak se všemi zúčastněnými. Služby Petrov Investment rádi doporučíme i našim známým. V budoucnu se na Vás zase rádi obrátíme. S pozdravem

Boušovi

25 let Člověka v tísni

Děkujeme společnosti Petrov Investment za profesionální servis při koupi nemovitosti (RD) v Brně - Medlánkách. Maximální vstřícnost, ochota pracovat flexibilně (i o víkendu), vynikající osobní, mobilní i e-mailová komunikace s námi jako klienty, to vše byla komplexní péče, kterou oceňujeme. Jednoduše koupě bez starostí a s realitním expertem panem Hančlem doslova radost spolupracovat. Určitě doporučujeme využít společnost Petrov Investment i dalším klientům.

Manželé Hana Pumprlová a Ing. Michal Pumprla, Brno - Medlánky

Dobrý den paní Baxantová, blížíme se do finiše a já bych ráda upřímně poděkovala za pomoc a péči, kterou mi Vaše firma poskytla a pomohla překonat související komplikace s prodejem domu. Nejvíce si cením opravdu vstřícného jednání, maximálního ulehčení celého složitého procesu a hlavně opory a jistoty, kterou jste mi byli od začátku do konce. Je skvělé, že vzájemná velká vzdálenost neměla absolutní vliv na hladkost a průběh procesu. Ráda bych tedy poděkovala všem zúčastněným, počínaje panem Nečesalem, který mne hned v prvních dnech jednání pozdravil jménem firmy, zjistil stav věci a navrhl účinná možná řešení, Vám, která jste mne provázela celým procesem a byla spolehlivou spojkou mezi všemi stranami, Mgr. Zbyňku L., který naprosto profesionálně zaštítil právní stránku věci a samozřejmě i báječným Sestrám, které Vaše kancelář zastupuje. Jednoduše jsem nadšená skvělou službou, kterou jste mi poskytli a ráda Vás doporučím dále. Až budu řešit otázku koupi pozemků, na kterou se chystám, dovolím si znovu využít primárně Vašich služeb. Zůstávám s pozdravem

Marcela S.

Společnost Petrov Investment podporuje neziskové organizace a pravidelně přispívá na charitativní a humanitární projekty. V roce 2016 jsme se zapojili do nového projektu Člověka v tísni - Pomoc syrským farmářům ke stálé obživě, na který jsme přispěli částkou 500.000 Kč. Tento charitativní projekt plně rezonuje s naší filosofií pomáhat lidem v nouzi v jejich rodné zemi. Dále pak rádi podporujeme potřebné tak, aby dostali podporu a mohli se sami svou prací přičinit o zlepšení své životní situace. Projekt pomoci syrským farmářům ke stálé obživě tyto kritéria beze zbytku naplňuje. Proto děkujeme Člověku v tísni, že se můžeme na tomto projektu podílet.


www.clovekvtisni.cz

Zaměstnanci naší společnosti pak podporují svými příspěvky nadační fond Krok za krokem (Centrum pro rodinu a sociální péči), který pomáhá potřebným v České republice. Projekt je určen pro podporu dětí a rodin v těžké situaci, kdy stát a jiné instituce nemají klíč k řešení nebo se pomoc neúměrně prodlužuje vzhledem k naléhavosti situace. Realizovaná pomoc je vždy výsledkem spolupráce fondu, odpovědných institucí a dárců. Tak je zabezpečen dlouhodobý efekt pomoci.


Nadační fond Krok za krokem

Dobrý večer, cesta k našemu novému domu byla opravdu docela dlouhá, nicméně myslím, že vzhledem k okolnostem se nám ji podařilo projít velmi hladce a že spolupráce byla na všech stranách naprosto ukázková, za což bych chtěl všem velmi velmi poděkovat. Ten dům je splněním našich snů a ve skutečnosti naše sny v lecčems i předčil :) a jsme velmi šťastní, že jsme jej mohli získat. Děkujeme moc.

pan Tomáš


Děkuji moc, to je příjemná zpráva před začátkem vánočních nákupů. Byla to dlouhá cesta, ale dům a peníze samozřejmě také :) budou v dobrých rukou. Pěkný večer

pan Honza

Ahoj Karle, dobrý den paní Baxantová, rádi bychom vás informovali, že celý obchod proběhl v pořádku a my tímto moc děkujeme za zajištění a spolupráci. Přejeme spousty spokojených klientů.

Hanka P.

Paní Baxantová, v zdraví som prežil dcérinu svadbu, tri dni bola ruka hore. Návštevy som vyprevadil, torty, zákusky, pálenku...som porozdával k spokojnosti všetkých, keby ste boli bližšie aj Vás by som vybalil. Na vrch všetkého mi dnes Vašou zásluhou, prišiel výpis z katastra a chechtáky za pozemky na účet v plnej hodnote. Takže môžem rozhadzovať. Chcem sa Vám touto cestou poďakovať za profesionalitu, s ktorou ste pristupovali v prípade môjho predaja pozemkov. Všetkým svojim spolužiakom a kamarátom na Morave dám kontakt na Vás, pokiaľ by mali záujem sa tiež zbaviť svojich nemovitostí. Majú ich tam dosť a tiež rozprávali, že čo s nima, lebo deti majú v zahraničí a v podstate to nemajú komu odovzdať. Budúcnosť ukáže. Ešte raz ďakujem za Váš prístup a prajem Vám Sibírske zdravie.

S pozdravom, Milan Mrázek

Rychlé a solidní jednání, vstřícnost a neformální přístup – to jsou hlavní aspekty, které preferuji při obchodním jednání. Přesně taková byla spolupráce se společností Petrov Investment při nákupu pozemků na Hodonínsku, proto v budoucnu znovu rád využiji jejích služeb.

Ing. Igor Dobřický

Chtěla bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři Petrov Investment za zprostředkování prodeje mého bytu ve Zlíně, a to nejen za samotný úspěšný prodej, ale i za bezchybný, odborný a profesionální servis po celou dobu trvání naší spolupráce. Vždy byli ochotně k dispozici po celou dobu prodeje a převodu bytové jednotky. Spolupráci hodnotím velmi kladně a všem vřele doporučuji!

Mgr. Svatava Sekaninová