Reference


Chtěla bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři za pomoc při prodeji našeho pozemku. Bylo to nejlepší rozhodnutí, protože je to velmi náročný proces počínaje inzercí, nekonečnými telefonáty zájemců, prohlídkami, kontrolami smluv, jednání s úřady, bankami a to vše v covidové době, kdy nic neběží standardně. Za nás velká spokojenost, nebylo v našich silách a časových možnostech tohle vše zvládnout. Raději jsme přenechali profesionálům a ušetřený čas věnovali rodině a koníčkům. Děkujeme za jejich profesionální přistup, vstřícnou komunikaci a excelentní služby. Vřele doporučujeme a díky.

Manželé Pavel a Martina, Vyškov

Rád bych poděkoval paní Baxantové za perfektní a profesionální jednání při nákupu stavebního pozemku. Stavební pozemek jsem kupoval poprvé v životě. Paní Baxantová mě spolehlivě provedla celým procesem, byla perfektním prostředníkem mezi mnou a prodávajícím, a vše co se dohodlo, platilo - čehož si velice vážím. Ještě jednou bych jí moc rád poděkoval a určitě bych se na ni obrátil i příště.

Ondřej P., Kroměříž

Před lety jsme kupovali byt a naše tehdejší zkušenost s jednáním realitní kanceláře nebyla dobrá. A proto jsme z prodeje bytu měli strach. Všechny naše obavy však paní Dočekalová odstranila. Od začátku jednání jsme se setkali se zcela profesionálním přístupem. Při prvním setkání trpělivě vyslechla naše složité podmínky prodeje. Využitím svých zkušeností a talentu přišla s osobitou koncepcí vytvoření inzerátu. Díky tomu se podařilo byt prodat velmi rychle a za stanovenou cenu. Následně nám připravila smlouvu, kterou nám podrobně vysvětlila. Samotné jednání s kupujícím pak probíhalo ve velmi přátelské atmosféře. Pokud bychom v budoucnu opět řešili prodej případně nákup nemovitosti, na paní Dočekalovou se z radostí znovu obrátíme.

Klienti Brno - Lesná

Vážená paní Dočekalová, přijměte, prosím, mé poděkování za Vaši profesionální práci při prodeji garáže. Díky Vám se podařilo prodej zrealizovat během krátké doby a za stanovenou cenu. Při našich vzájemných jednáních jsem se u Vás vždy setkávala se skutečným pracovním zaujetím a pochopením pro mé požadavky, zároveň však i s milým a přátelským prostředím, které v realitních kancelářích nebývá vždy pravidlem. Proto budu ráda vzpomínat na naše setkávání a budu-li mít možnost, určitě Vás doporučím dalším zájemcům. Pozdravuji Vás a přeji Vám do budoucna jen vše dobré.

Srdečně Vaše Olga Settari

Ve všech finančních transakcích, co dělám, chci především, aby nevznikl právní problém a proběhlo finanční vypořádání tak, jak má. A také, abych jim nemusel věnovat více času, než je nezbytně nutné. Chtěl jsem to tak i u těch svých nemovitostí. Karla Nečesala a Michaelu Dočekalovou z Petrov Investment znám dlouhé roky, proto jsem všechny kroky spojené se svými nemovitostmi zadal jim. Nerozhoduji se podle úsměvů realitních makléřek. To člověka neochrání. Vše proběhlo, jak jsem si přál a já se tak mohl věnovat své rodině a práci, aniž bych musel ztrácet čas A stresovat se. Takže příště se zase vrátím. A ten úsměv tam byl také, jako bonus.

Honza

Krásný sladký dárek od naší spokojené klientky paní Radmily.


Ráda bych poděkovala realitní společnosti Petrov Investment za realizaci prodeje nemovitosti. Již při prvním setkání s majitelem společnosti a makléřem bylo jasné, že nemovitost, kterou jsem nabídla k prodeji je velmi specifická, co se týká místa i uspořádání prostor obytné části. Velmi děkuji p. Hančlovi za trpělivou, vytrvalou práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedl. Jeho vstřícnost, ochota, profesionální jednání, zajištění servisu od A do Z – to je důvod, proč tuto realitní kancelář doporučuji všem, kteří chtějí realizovat prodej či nákup nemovitosti.

Paní K.

Dovolte nám touto cestou poděkovat společnosti Petrov Investment za velmi vstřícný a profesionální přístup při obstarání nákupu vhodného stavebního pozemku včetně všech souvisejících právní úkonů spojených s obstaráním nemovitosti. Vysoce oceňujeme osobní přístup celé společnosti a Vaší makléřky paní Michaely Dočekalové, zejména bezproblémovou komunikaci jak s námi, tak se všemi zúčastněnými. Služby Petrov Investment rádi doporučíme i našim známým. V budoucnu se na Vás zase rádi obrátíme. S pozdravem

Boušovi

25 let Člověka v tísni

Děkujeme společnosti Petrov Investment za profesionální servis při koupi nemovitosti (RD) v Brně - Medlánkách. Maximální vstřícnost, ochota pracovat flexibilně (i o víkendu), vynikající osobní, mobilní i e-mailová komunikace s námi jako klienty, to vše byla komplexní péče, kterou oceňujeme. Jednoduše koupě bez starostí a s realitním expertem panem Hančlem doslova radost spolupracovat. Určitě doporučujeme využít společnost Petrov Investment i dalším klientům.

Manželé Hana Pumprlová a Ing. Michal Pumprla, Brno - Medlánky

Dobrý den paní Baxantová, blížíme se do finiše a já bych ráda upřímně poděkovala za pomoc a péči, kterou mi Vaše firma poskytla a pomohla překonat související komplikace s prodejem domu. Nejvíce si cením opravdu vstřícného jednání, maximálního ulehčení celého složitého procesu a hlavně opory a jistoty, kterou jste mi byli od začátku do konce. Je skvělé, že vzájemná velká vzdálenost neměla absolutní vliv na hladkost a průběh procesu. Ráda bych tedy poděkovala všem zúčastněným, počínaje panem Nečesalem, který mne hned v prvních dnech jednání pozdravil jménem firmy, zjistil stav věci a navrhl účinná možná řešení, Vám, která jste mne provázela celým procesem a byla spolehlivou spojkou mezi všemi stranami, Mgr. Zbyňku L., který naprosto profesionálně zaštítil právní stránku věci a samozřejmě i báječným Sestrám, které Vaše kancelář zastupuje. Jednoduše jsem nadšená skvělou službou, kterou jste mi poskytli a ráda Vás doporučím dále. Až budu řešit otázku koupi pozemků, na kterou se chystám, dovolím si znovu využít primárně Vašich služeb. Zůstávám s pozdravem

Marcela S.

Společnost Petrov Investment podporuje neziskové organizace a pravidelně přispívá na charitativní a humanitární projekty. V roce 2016 jsme se zapojili do nového projektu Člověka v tísni - Pomoc syrským farmářům ke stálé obživě, na který jsme přispěli částkou 500.000 Kč. Tento charitativní projekt plně rezonuje s naší filosofií pomáhat lidem v nouzi v jejich rodné zemi. Dále pak rádi podporujeme potřebné tak, aby dostali podporu a mohli se sami svou prací přičinit o zlepšení své životní situace. Projekt pomoci syrským farmářům ke stálé obživě tyto kritéria beze zbytku naplňuje. Proto děkujeme Člověku v tísni, že se můžeme na tomto projektu podílet.


www.clovekvtisni.cz

Zaměstnanci naší společnosti pak podporují svými příspěvky nadační fond Krok za krokem (Centrum pro rodinu a sociální péči), který pomáhá potřebným v České republice. Projekt je určen pro podporu dětí a rodin v těžké situaci, kdy stát a jiné instituce nemají klíč k řešení nebo se pomoc neúměrně prodlužuje vzhledem k naléhavosti situace. Realizovaná pomoc je vždy výsledkem spolupráce fondu, odpovědných institucí a dárců. Tak je zabezpečen dlouhodobý efekt pomoci.


Nadační fond Krok za krokem

Dobrý večer, cesta k našemu novému domu byla opravdu docela dlouhá, nicméně myslím, že vzhledem k okolnostem se nám ji podařilo projít velmi hladce a že spolupráce byla na všech stranách naprosto ukázková, za což bych chtěl všem velmi velmi poděkovat. Ten dům je splněním našich snů a ve skutečnosti naše sny v lecčems i předčil :) a jsme velmi šťastní, že jsme jej mohli získat. Děkujeme moc.

pan Tomáš


Děkuji moc, to je příjemná zpráva před začátkem vánočních nákupů. Byla to dlouhá cesta, ale dům a peníze samozřejmě také :) budou v dobrých rukou. Pěkný večer

pan Honza

Ahoj Karle, dobrý den paní Baxantová, rádi bychom vás informovali, že celý obchod proběhl v pořádku a my tímto moc děkujeme za zajištění a spolupráci. Přejeme spousty spokojených klientů.

Hanka P.

Paní Baxantová, v zdraví som prežil dcérinu svadbu, tri dni bola ruka hore. Návštevy som vyprevadil, torty, zákusky, pálenku...som porozdával k spokojnosti všetkých, keby ste boli bližšie aj Vás by som vybalil. Na vrch všetkého mi dnes Vašou zásluhou, prišiel výpis z katastra a chechtáky za pozemky na účet v plnej hodnote. Takže môžem rozhadzovať. Chcem sa Vám touto cestou poďakovať za profesionalitu, s ktorou ste pristupovali v prípade môjho predaja pozemkov. Všetkým svojim spolužiakom a kamarátom na Morave dám kontakt na Vás, pokiaľ by mali záujem sa tiež zbaviť svojich nemovitostí. Majú ich tam dosť a tiež rozprávali, že čo s nima, lebo deti majú v zahraničí a v podstate to nemajú komu odovzdať. Budúcnosť ukáže. Ešte raz ďakujem za Váš prístup a prajem Vám Sibírske zdravie.

S pozdravom, Milan Mrázek

Rychlé a solidní jednání, vstřícnost a neformální přístup – to jsou hlavní aspekty, které preferuji při obchodním jednání. Přesně taková byla spolupráce se společností Petrov Investment při nákupu pozemků na Hodonínsku, proto v budoucnu znovu rád využiji jejích služeb.

Ing. Igor Dobřický

Chtěla bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři Petrov Investment za zprostředkování prodeje mého bytu ve Zlíně, a to nejen za samotný úspěšný prodej, ale i za bezchybný, odborný a profesionální servis po celou dobu trvání naší spolupráce. Vždy byli ochotně k dispozici po celou dobu prodeje a převodu bytové jednotky. Spolupráci hodnotím velmi kladně a všem vřele doporučuji!

Mgr. Svatava Sekaninová