Exklusivní nabídka

Popůvky u Brna

PRODÁNO

Celková cena

7.400.000,- Kč za nemovitost,
+ provize RK, + daň z nabytí nemovitých věcí, včetně poplatků, včetně právního servisu

Poznámka

Dvoupodlažní moderní rodinný dům

Stavba kvalitní přírodní materiály
Stav objektu novostavba
Poloha domu samostatně stojící
Užitná plocha 189 m2
Plocha parcely 1375 m2
Vybavení částečně zůstává

Podrobný popis

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji samostatně stojící, nadstandardně vybavený dvoupodlažní rodinný dům o velikosti 5+kk, který se nachází na konci klidné, slepé ulice v obci Popůvky u Brna. Jedná se o architektonicky moderně řešený dům s použitím kvalitních přírodních materiálů. Otevřená dispozice obývacího pokoje a jídelny s kuchyňským prostorem umožňuje přímý vstup na terasu a do zahrady. Dům má 5 pokojů, 2 koupelny, technickou místnost a šatnu, je cihlový, zateplený minerální vatou, střešní taška Bramac.
Vytápění domu je zabezpečeno podlahovými konvektory Fan-coils řízenými centrálním plynovým kotlem Junkers. Dřevěná eurookna s izolačním trojsklem zdobí japonské stěny. Průkaz energetické náročnosti řadí dům do kategorie B (úsporná). V ceně domu je kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů - indukční varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, digestoř a lednice; dále vestavěné skříně, policový systém, veškeré osvětlení domu. V případě zájmu možnost odkoupení i dalšího nábytku. Pokoje jsou situované do všech světových stran, podlahy v domě jsou kombinace dlažeb a jasanových parket, dveře Sapeli. Celý objekt je střežen zabezpečovacím systémem napojeným na pult centrální ochrany.
Parkování vozů je řešeno parkovacím stáním pro dva vozy na vlastním pozemku, brána k domu je na dálkové ovládání. Dům stojí uprostřed vzrostlé zahrady, která nabízí soukromí, prostor pro příjemné posezení na dvou přilehlých terasách. Součástí je i zahradní domek na náčiní a zahradní techniku.
Trávník a vzrostlé okrasné dřeviny jsou opatřeny automatickým víceokruhovým závlahovým systémem, pro který je nainstalovaný sekundární vodoměr bez účtované platby za stočné. Jde o exklusivní, světlý a prostorný dům se skvělým dispozičním řešením pro náročnější klienty.
Klidné sousedství společně s výjimečně přitažlivým prostředím na dosah přírody nabízí šanci pro příjemné rodinné bydlení a přitom velmi dobré spojení s centrem města, stejně jako s nájezdem na dálnici D1 Nemovitost je volná po dohodě, financování hypotékou je možné. Nabízená nemovitost není zatížena žádným břemenem ani zástavním právem, což zjednodušuje obchodní transakci. Popůvky disponují dobrou občanskou vybaveností, mají mateřskou školu, základní školu, knihovnu, dětské hřiště, obchod a obecní úřad. Přilehlé rybníky a lesy lákají k procházkám, vyjížďkám na kole i dalším sportovním aktivitám.

Kontakt na makléře

Petrov Investment

605 231 449

info@petrovinvestment.cz