Prodej RD v Dolních Kounicích

PRODÁNO

Celková cena

1.690.000,- Kč za nemovitost,
+ provize RK, včetně právního servisu, včetně poplatků

Poznámka

Pohodové bydlení v rodinném domě

Stav objektu k rekonstrukci
Typ domu rodinný, patrový
Poloha domu řadový
Celková plocha 490 m2
Zastavěná plocha 236 m2

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji dvoupodlažní řadový rodinný dům, nacházející se v klidné slepé ulici Antonínská, Dolní Kounice, Brno-venkov. Celková výměra pozemku je 490 m2, z toho zastavěná plocha domu činí 236 m2. K domu přináleží předzahrádka, dvůr s klenutým sklepem a zahrada.

Dům je určen k rekonstrukci, která již byla započata. Současná dispozice domu je 2+1 o velikosti 66 m2 v přízemí domu, v patře 4+1 o velikosti 88 m2, zde jsou již odstraněny vnitřní příčky. V suterénu domu se nachází kotelna a sklep. Dům má novou kvalitně provedenou střechu, je napojen na elektřinu 230V/400 a kanalizaci. Pro plyn a vodu je nutné vybudovat nové přípojky, rozvody vedou před domem a na obě přípojky je vyřízeno povolení. Obvodové zdivo domu je ze siporexových tvárnic, svislé zdivo a příčky jsou z cihel a podlahy betonové. Parkování je možné v průjezdu do dvora o velikosti 20 m2 nebo na dvoře.

Nabízená nemovitost je bez jakéhokoliv právního zatížení a ihned k dispozici. Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.

Kontakt na makléře

Denisa Bartoňová

776 714 576

denisa.bartonova@petrovinvestment.cz