Prodej RD 4+1

Dolní Kounice

PRODÁNO

Celková cena

3.290.000,- Kč za nemovitost,
+ 5 % provize RK, včetně právního servisu, včetně poplatků

Poznámka

Klidné bydlení na dosah centra města

Dispozice 4+1
Stavba cihla
Stav objektu velmi dobrý
Typ domu rodinný
Poloha domu řadový, rohový
Počet podlaží 1, možnost vybudování obytného podkroví
Zastavěná plocha 241 m2

Podrobný popis

Sháníte bydlení v krátké dojezdové vzdálenosti do Brna? Chtěli byste mít rodinný dům? Láká Vás bydlet v klidné lokalitě s nádechem historie a zároveň v blízkosti centra města? Pokud ano, pak právě Vás může zaujmout naše nabídka.

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji přízemní rohový rodinný dům s možností vybudování obytného podkroví. Dům se nachází na ul. Růžová v Dolních Kunicích přímo naproti bývalého ženského kláštera Rosa coeli, a nabízí ničím nerušený výhled na místní hrad. Zastavěná plocha domu činí 241 m2, zahrada 230 m2. Součástí prodeje jsou pozemky před domem v podílovém spoluvlastnictví o výměře 1 137 m2. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v průběhu posledních několika let, kromě fasády domu, jejíž rekonstrukce již nebyla započata. Vnitřní prostory domu jsou pečlivě udržované a čisté. V přízemí domu se nachází 3 samostatné pokoje mající každý vlastní šatnu a obývací pokoj propojený s kuchyní, z níž se vchází na zahradu. Z podkroví lze vybudovat další obytné patro. Do domu je zavedena elektřina, plyn, voda, přičemž daná lokalita má vlastní jímku. K domu přináleží stavení, sloužící jako dílna a sklep, ze kterého lze vybudovat garáž. Nyní je parkování možné ve dvoře před domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.

Město Dolní Kounice se nachází cca 20 km jihozápadně od města Brna. Jedná se o klidné místo s kompletní občanskou a kulturní vybaveností a krásnou přírodou v okolí.

Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Kontakt na makléře

Denisa Bartoňová

776 714 576

denisa.bartonova@petrovinvestment.cz