Prodej stavební parcely, včetně projektu luxusní vily

Hlávkova 4, Masarykova čtvrť

PRODÁNO

Celková cena

Informace o ceně v RK

Poznámka

Projekt luxusní rodinné vily včetně platného územního a stavebního povolení

Celková výměra pozemku 1230 m2
Umístění pozemku lukrativní lokalita v centru města
Projektová dokumentace luxusní rodinná vila
Poloha domu samostatně stojící

Podrobný popis

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji krásnou stavební parcelu obdélníkového tvaru s uliční šířkou cca 25 m a délkou cca 50 m o celkové výměře 1 230 m2, a to včetně kompletní projektové dokumentace a architektonického řešení výstavby nové honosné vily na ulici Hlávkova 4, Masarykova čtvrť v Brně. Jedná se o luxusní projekt v nejdražší a nejprestižnější rezidenční části Brna. Tento projekt je dopracován do řady detailů, viz přiložené architektonické řešení. K tomuto projektu jsou schválené a aktuálně platné veškeré potřebné dokumenty (demoliční výměr ke stávající staré vile, platné územní a stavební povolení ke stavbě nové vily).

Záměrem projektu je oproti stávajícímu rodinnému domu postavit v těchto místech vilu, která bude plně ctít některé prvky prvorepublikové architektury, a přitom působit útulným a nadčasovým dojmem. Nově vzniklá rodinná vila bude sestávat z jednoho podzemního podlaží s dvojgaráží, dílnou a sklepy, a dvou nadzemních podlaží, kde 1. NP tvoří společenskou část a 2. NP soukromé pokoje majitelů. Celá vila je navržena v nízkoenergetickém standardu s využitím současných nejmodernějších technologií (rekuperační jednotka, centrální klimatizace i vysavač, fotovoltaické panely, retenční nádrž pro zadržování dešťové vody…).

Přístup na pozemek je z východní strany a plně respektuje původní uliční čáru, přičemž samotná parcela se mírně svažuje směrem k jihu a nabízí tak nadstandardní prostor pro vybudování velké a prostorné zahrady, která bude sloužit mimo jiné jako klidová zóna. Umístěním se pozemek nachází uprostřed jednosměrné a velmi klidné ulice s rychlou dostupností jak do centra Brna, tak i do jeho okrajových rekreačních částí.

Veškerá projektová dokumentace, včetně vizualizace a videozáznamu stavební parcely, na které má být rodinná vila postavena, je k nahlédnutí při osobní schůzce.

Kontakt na makléře

Michaela Dočekalová

773 334 120

michaela.docekalova@petrovinvestment.cz