• >

Prodej bytu 2+1 na Kolonce

ADAMOV

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

Klidné bydlení s dobrou dopravní dostupností

Stavba revitalizovaný cihlový dům
Umístění bytu 2. NP
Celková plocha 53 m2 + balkon 1,3 m2
Orienace bytu částečně rekonstruovaný, velmi dobrý
Příslušenství 2 sklepy, záhonek

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi pěkný byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 s balkonem, nacházející se v klidné části města Adamov zvané „Kolonka“. Byt je umístěn ve 2. nadzemním podlaží revitalizovaného cihlového domu s vlastní předzahrádkou a nabízí krásný výhled na místní dominantu – Alexandrovu rozhlednu. Jedná se o místo s dobrou dostupností do města Brna a Blanska, a zároveň s přírodou na dosah ruky.

Byt prošel před pár lety částečnou rekonstrukcí (zcela nová koupelna, nové rozvody elektřiny a vody, aj.), je pravidelně udržovaný a vhodný k okamžitému nastěhování a užívání. Byt se skládá ze dvou prostorných samostatných pokojů o přibližně stejné velikosti, průchozí kuchyně, koupelny s toaletou a předsíně. Součástí příslušenství bytu jsou dva zděné sklepy a jeden větší záhonek před domem pro vlastní pěstování. Celková výměra bytu s příslušenstvím je 53 m2, výměra balkonu je 1,3 m2. Byt se nabízí částečně vybaven, viz inzerované fotografie.

Celkem se nachází v bytovém domě 5 bytů a mezi majiteli panují přátelské vztahy. K dispozici je zde úschovna kol a sušárna a v bezprostřední blízkosti domu lze využít také venkovního posezení.

Nabízená nemovitost je bez jakéhokoliv právního zatížení. Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.

Kontakt na makléře

Denisa Bartoňová

776 714 576

denisa.bartonova@petrovinvestment.cz