Prodej moderního bytu 1+kk

Praha-Hostivař

Celková cena

Info u realitní kanceláře

Poznámka

Moderní bydlení s rychlou dostupností do centra Prahy

Dispozice bytu 1+kk, možnost přebudování na 2+kk
Podlahová plocha 43,6 m2
Orientace bytu jihovýchodní
Vybavenost kompletně zařízený

Podrobný popis

Hledáte byt vhodný k pohodlnému vlastnímu bydlení, nebo jako investiční příležitost? Pak si nenechejte ujít nabízenou nemovitost a domluvte si termín prohlídky.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi pěkný, moderní byt v OV v Praze-Hostivaři na ul. Přeštická. Byt byl vybudován v roce 2004 jako nástavba na panelovém bytovém domě s výtahem. V tomto roce prošel bytový dům zároveň revitalizací spočívající v celkové rekonstrukci. Současná dispozice bytu je 1+kk. Prostorná hlavní obývací místnost umožňuje přebudovat byt na dispozici 2+kk. Po celé délce stěny hlavního pokoje jsou zasazena velká plastová okna, byt je proto světlý, slunný a vytváří příjemné prostředí pro žití. Orientace bytu je jihovýchodní. Podlahová plocha bytu je 43,6 m2, včetně sklepní kóje v přízemí bytového domu o výměře 1,7 m2. Byt se nabízí kompletně zařízený, viz inzerované fotografie, je v dobrém technickém stavu a vhodný k okamžitému nastěhování a užívání.

Lokalita disponuje dobrou občanskou vybaveností. Naleznete zde nákupní centrum, supermarket, restaurace, MŠ, dětská hřiště aj. Parkování je možné na ulici před domem či na přilehlém parkovišti. Dopravní obslužnost je zajištěna v rámci MHD autobusovými linkami poskytující rychlé napojení na stanice metra A (Skalka 14 min) a C (Opatov 6 min, Chodov 11 min). Jedna z autobusových zastávek se nachází v bezprostřední blízkosti bytového domu (max. 3 min pěší chůzí). Ve vzdálenosti cca 2 km se nachází také vlaková stanice Praha-Hostivař.

Bytový dům je zařazen energetickou náročností do třídy D.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Kontakt na makléře

Denisa Bartoňová

776 714 576

denisa.bartonova@petrovinvestment.cz