• >

Prodej stavební parcely

Černovice u Kunštátu

PRODÁNO

Celková cena

650.000,- Kč včetně provize

Poznámka

Klidné bydlení v blízkosti lesa

Typ parcela určená pro výstavbu RD
Výměra 1 160 m2
Orientace jihozápadní
Sklon parcely rovinatá
Umístění v klidné části obce

Podrobný popis

Toužíte po vlastním rodinném domě v klidné a nově vznikající zástavbě? Se souhlasem majitele nabízíme stavební parcelu o výměře 1 160 m2, umístěnou v malebné části obce Černovice u Kunštátu, a to v bezprostřední blízkosti lesa. Jedná se o rovinatý pozemek o šířce 25 m a délce 46 m s jihozápadní orientací, s výhledem do okolní krajiny. Svojí rozlohou je tedy ideální jak pro výstavbu bezbariérového (bungalovu), tak i patrového RD. Inženýrské sítě jsou přivedeny na hranici pozemku kromě odpadní kanalizace – nutno vybudovat jímku. Stavební parcela není zatížena zástavním právem třetích osob ani věcnými břemeny.

Obec Černovice se nachází uprostřed Horno-svratecké vrchoviny s ideální dostupností (Kunštát 20 km, Lysice 10 km, Boskovice 25 km). Jedná se o klidné místo s kompletní občanskou a kulturní vybaveností.

Nabízený stavební pozemek může sloužit zároveň jako investiční příležitost do budoucna. Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo domluvení si termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontakt na makléře

Michaela Dočekalová

773 334 120

michaela.docekalova@petrovinvestment.cz