Prodej nájemního domu Brno – Juliánov

ulice Bělohorská

PRODÁNO

Celková cena

8.900.000,- Kč za nemovitost, +3 % provize RK, vč. právního servisu a poplatků

Poznámka

Klidné bydlení na dosah centra města

Stavba cihla
Stav objektu velmi dobrý
Typ domu nájemní dům
Poloha domu řadový
Počet podlaží 2, možnost vybudování obytného podkroví
Zastavená plocha 186 m2

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji řadový, dvoupatrový dům s podkrovím. Přízemí domu tvoří pokoj pro 2 osoby, kuchyňská linka, sociální zázemí a velká koupelna sloužící jako prádelna. Součástí tohoto parta je technická místnost a vchod do garáže. V 1.NP je byt 1+1 a dále jsou na patře 2 samostatné pokoje se společnou koupelnou a toaletou. V 2.NP najdete 3 pokoje, prostornou společnou kuchyň s jídelnou a dvě toalety s koupelnou. Za domem se nachází dvorek sloužící na sušení prádla. Dům byl postaven v roce 1940. V roce 2010 proběhla kompletní rekonstrukce střechy, dále byla vyměněna okna včetně žaluzií.

Dům je napojený na veškeré energetické sítě. Vytápění je centrální plynové s termoregulačními ventily na pokojích. Uliční šíře domu je přibližně 9 m.

V současné době je prodávaná nemovitost v majetku České kongregace sester dominikánek a slouží jako nájemní bydlení pro vysokoškolské studentky. Výhodou domu je rychlá dostupnost do centra (cca 15 minut), neboť v blízkosti jsou i dvě zastávky MHD. Díky své zajímavé adrese lze dům využít jako sídlo společnosti či bydlení spojené s podnikáním, v podkroví domu lze vybudovat další bytovou jednotku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto je uvedena třída G.

Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Kontakt na makléře

Michaela Dočekalová

773 334 120

michaela.docekalova@petrovinvestment.cz