Prodej rodinného domu

Kostelec u Holešova

PRODÁNO

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

Rodinný dům vhodný pro vlastní bydlení či rekreaci

Typ domu samostatně stojící, patrový
Konstrukce domu cihlová
Stav domu interiér určen k rekonstrukci
Příslušenství domu předzahrádka, zahrada, stodola, stavení, sklep

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící patrový rodinný dům v Kostelci u Holešova, Zlínský kraj. K domu přináleží předzahrádka a velká zahrada za domem, na níž je umístěna prostorná stodola a bývalé hospodářské stavení, v jehož horním patře je nyní vybudována dílna. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy a nádvoří je 1 614 m2.

Dům je průběžně udržovaný, stejně tak i pozemek kolem domu. Na domě byly započaty stavební úpravy – dům má zcela novou střechu včetně věnce, nová plastová okna a nové vstupní dveře. Interiér domu je určen k rekonstrukci. V současné době jsou v přízemí 3 pokoje – 1 samostatný dostupný z chodby, ostatní 2 pokoje jsou průchozí a jsou dostupné z kuchyně. V přízemí se dále nachází také spíž, koupelna, toaleta a technická místnost. V podkroví je vybudovaný 1 pokoj a lze zde vybudovat další 2 obytné pokoje. Dům je částečně podsklepen, přičemž sklep je přístupný přímo z domu. Do domu je zavedena elektřina, plyn, voda a dům je napojen na veřejnou kanalizaci. Vytápění domu je ústřední plynové ovládané termostatem, v jednom pokoji v přízemí a v podkroví jsou vafky. Na pozemku se nachází vlastní studna a jímka, která nyní není připojená, ale lze ji využít. Parkování je možné na pozemku.

Nabízená nemovitost je bez jakéhokoliv právního zatížení. Dům je vhodný pro vlastní bydlení nebo může také sloužit pro rekreaci. Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.

Kontakt na makléře

Denisa Bartoňová

776 714 576

denisa.bartonova@petrovinvestment.cz