Prodej RD v Olbramovicích

PRODÁNO

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

Rodinný dům s možností dvougeneračního bydlení

Typ domu rohový, přízemní
Konstrukce domu cihlová
Stav domu částečně zrekonstruováno
Příslušenství domu zahrada, garáž, sklep, veranda, dvůr, bazén
Plocha zastavěná a nádvoří 486 m2
Plocha zahrady 1 442 m2

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům s velkou zahradou a garáží v Olbramovicích v Jihomoravském kraji. Jedná se o rohový přízemní rodinný dům s půdorysem ve tvaru písmene „L“, s možností vybudování obytného podkroví. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy a nádvoří je 1 928 m2.

V současné době má dům vstupní halu, 3 obytné pokoje, dále obývací pokoj, kuchyni, 2 koupelny, samostatné WC, prostornou spíž a místnosti v zadní části domu. Z těchto místností lze vybudovat další obytnou jednotku a vytvořit tak například dům pro dvougenerační bydlení. Tři obytné pokoje a jedna koupelna již prošly rekonstrukcí. Z obývacího pokoje je možné vstoupit přímo na dvůr a pokračovat k zadní části domu a do zahrady. Místnosti v zadní části domu jsou přístupné také z prosklené verandy domu. Zahrada za domem nyní nabízí v celé své rozloze prostor pro vlastní pěstování, využít ji však můžete také jako zahradu okrasnou. Dům je částečně podsklepen a je napojen na dálkový vodovod i veřejnou kanalizaci. Využívat lze také studnu a septik, obojí umístěné na pozemku. Do domu je zavedena elektřina i plyn. Vytápění je řešeno přes plynový kotel a funkční krbová kamna s výměníkem, umístěná v rohu obývacího pokoje. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Parkovat lze v garáži, na dvoře nebo na pozemku před domem.

Městys Olbramovice nabízí kromě občanského, kulturního a sportovního vyžití také rychlé dopravní napojení na větší města (Brno, Znojmo a další). Mimo vlastní dopravu lze využít pravidelné autobusové linky, jejíž zastávka se nachází zhruba 3 min pěší chůze od domu.

Financování nemovitosti je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.


Kontakt na makléře

Denisa Bartoňová

776 714 576

denisa.bartonova@petrovinvestment.cz