Prodej RD 2+1 se zahradou

Kostelec u Holešova

PRODÁNO

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

Rodinný dům k okamžitému nastěhování

Typ domu řadový, přízemní
Stavba cihla, kámen
Stav domu částečně zrekonstruováno
Příslušenství zahrada za domem - stavební potenciál
Poloha domu klidná část obce

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům v řadové zástavbě se zahradou za domem s přístupem z klidné obecní cesty. Dům se nachází v obci Kostelec u Holešova ve Zlínském kraji.

V současné době je dům dispozičně řešen jako 2+1. Má 2 obytné pokoje, průchozí kuchyň, verandu, samostatnou koupelnu a toaletu, 2 spíže a prostornou kůlnu, přičemž užitná plocha domu činí cca 100 m2. Jednotlivé místnosti v domě jsou čisté a pečlivě udržované. Dům se nabízí částečně vybaven, veškerý nábytek je součástí kupní ceny. Dům má novou střechu, vstupní dveře a okna v obou obytných pokojích jsou vyměněna za plastová. Do domu je zavedena elektřina i plyn a vytápění domu je řešeno přes plynový kotel. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a dálkový vodovod. Na zahradě za domem se také nachází studna. Celková výměra tohoto pozemku je 756 m2 a lze jej využít různými způsoby. Kromě zahrady lze přední část pozemku využít např. pro parkování či celý pozemek jako stavební parcelu.

Nabízená nemovitost je bez jakéhokoliv právního zatížení. Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.


Kontakt na makléře

Denisa Bartoňová

776 714 576

denisa.bartonova@petrovinvestment.cz