Prodej bytu 3+1

Brno-Černá Pole

PRODÁNO

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

Bydlení v Brně s dobrou dostupností do centra

Konstrukce domu panelová
Dispozice bytu 3+1
Příslušenství bytu lodžie, sklepní kóje
Celková výměra 66 m2 vč.sklepní kóje a 3 m2 lodžie
Orientace bytu severovýchodní
Vlastnictví osobní

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 s lodžií. Byt se nachází ve 3. NP revitalizovaného panelového bytového domu v žádané brněnské městské části Černá Pole na ul. Provazníkova. Jedná se o lokalitu s výbornou dostupností do centra města, kompletní občanskou vybaveností a přírodou rozprostírající se na severním okraji města Brna.

Celková výměra bytu včetně sklepní kóje umístěné v přízemí domu a lodžie je 69 m2. Byt se nachází v původním udržovaném stavu a je vhodný k okamžitému bydlení. Sestává ze 3 pokojů, z nichž jeden je průchozí do kuchyně, dále z předsíně s vestavěnou skříní, komory, koupelny a toalety. Koupelna prošla v 90. letech rekonstrukcí. V obytných pokojích bytu jsou položeny dřevěné parkety, v koupelně dlažba a v ostatních místnostech bytu je podlahová krytina z PVC. V roce 2004 prošel bytový dům revitalizací zahrnující zateplení a novou fasádu, výměnu oken, opravu střechy a nový vstup do domu. Dále byly v roce 2012 vybudovány dva nové výtahy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Parkování je možné na parkovišti přímo před bytovým domem nebo na ulicích v jeho okolí. Zastávky MHD se nacházejí 1-2 min pěší chůze od domu.

Byt je vhodný pro vlastní rodinné bydlení či jako investiční příležitost. Díky své dispozici je možné pokoje bytu pronajímat studentům, přičemž lokalita může být zajímavá zejména pro studenty nedaleké Mendelovy univerzity. Nabízená nemovitost je bez jakéhokoliv právního zatížení. Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Kontakt na makléře

Denisa Bartoňová

776 714 576

denisa.bartonova@petrovinvestment.cz