Prodej hrubé stavby RD se zahradou

Šakvice

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

Dokončená hrubá stavba RD se zahradou s možností dostavby dle Vašich představ

Typ domu bungalov
Dispozice domu 4+1
Výměra pozemku 825 m2
Zastavěná plocha domu 119,3 m2
Užitná plocha domu 97,2 m2

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji dokončenou hrubou stavbu rodinného domu postavenou na rovinatém pozemku o výměře 825 m2 v Šakvicích v Jihomoravském kraji. Dům typu bungalov se nachází na konci klidné ulice v nově vznikající zástavbě v obci a svým umístěním nabízí krásný výhled na Pálavu.

Zastavěná plocha domu činí 119,3 m2. Užitná plocha domu je 97,2 m2 a dům je dispozičně nachystán na tři obytné pokoje, z nichž jeden má vlastní koupelnu, dále na obývací pokoj, kuchyni, koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místnost (půdorys domu viz přiložené fotografie). Dům je zděný, použitý materiál ytong. Dokončené práce stavební firmou jsou následující: základová deska, obvodové a nosné stěny domu, krov, střešní plášť, osazení výplní otvorů obvodového pláště, hrubé instalace vody, elektřiny a kanalizace (voda je zavedena před dům, stavební přípojka el. na hranici pozemku, dům je napojen na veřejnou kanalizaci). Spolupráce se stavební firmou je nyní řádně ukončena. Průčelí domu je orientováno východně, zahrada západně. Na zahradu je možno vstoupit z obývacího pokoje, kuchyně i ložnice. Uliční šíře pozemku je cca 21 m.

Hledáte-li pro svou rodinu moderní bydlení v novostavbě, interiérově upravenou přesně podle Vašich představ a bez časové investice do projektu a počáteční fáze výstavby, neváhejte a domluvte si prohlídku této nemovitosti. Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Kontakt na makléře

Denisa Bartoňová

776 714 576

denisa.bartonova@petrovinvestment.cz