Prodej RD se zahradou se stavebním potenciálem, Zbýšov

PRODÁNO

Celková cena

5.590.000,- Kč + provize RK, včetně právního servisu, včetně poplatků

Poznámka

RD se 2 bytovými jednotkami a zahradou se stavebním potenciálem

Typ domu řadový, patrový
Příslušenství domu zahrada, dvojgaráž, kůlna, dvůr, sklep
Zastavěná plocha a nádvoří 271 m2
Zahrada 586 m2
Stav domu udržovaný, 2. NP vybudováno v r. 2003

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji patrový řadový RD se zahradou, dvojgaráží, kůlnou, dvorem a prostorným sklepem v klidné ulici ve Zbýšově, JHM kraj. Zahrada je díky své délce přístupná také z protější ulice, její zadní část lze tak využít jako stavební místo. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy a nádvoří je 857 m2, z toho výměra zahrady je 586 m2.

Udržovaný RD byl využíván pro dvougenerační bydlení. Svou dispozicí může být vhodný také pro bydlení spojené s podnikáním. Ve 2. NP se nachází bytová jednotka s dispozicí 3+kk a prostornou šatnou (samostatná místnost), která vznikla jako nadstavba RD v r. 2003. Celková užitná plocha jednotky je 104 m2. V 1. NP se nachází bytová jednotka s dispozicí 3+1. Obytné pokoje této jednotky jsou v současné době průchozí a od kuchyně, koupelny, toalety a komory jsou odděleny prostornou halou. Celková užitná plocha 1. NP je zhruba 78 m2. Technická místnost pro obě dvě bytové jednotky je umístěna v suterénu domu. V rámci nadstavby probíhaly také rekonstrukce na stávající stavbě. Dům je celý zateplen, vč. půdy, a všechna okna jsou plastová. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.

Nabízená nemovitost je bez jakéhokoliv právního zatížení a ihned k dispozici. Financování nemovitosti je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Kontakt na makléře

Denisa Baxantová

776 714 576

denisa.baxantova@petrovinvestment.cz