Prodej bytu 3+1

Brno-Lesná

PRODÁNO

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

Rodinné bydlení poblíž přírody v klidné lokalitě města Brna

Dispozice bytu 3+1
Výměra bytu cca 66 m2
Příslušenství bytu lodžie 3 m2, sklepní kóje 1,28 m2
Orientace bytu severovýchodní
Vlastnictví osobní
Bytový dům panelový, samostatně stojící, po revitalizaci

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií v osobním vlastnictvím na ul. Loosova, Brno-Lesná. Celková plocha bytu s příslušenstvím (sklepní kójí o výměře 1,28 m2 umístěné v přízemí domu) je 66,92 m2, plocha lodžie je  3 m2. Orientace bytu je severovýchodní.

Byt prošel zdařilou rekonstrukcí a zůstává částečně vybaven. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem širokými zasunovacími dveřmi, veškeré ostatní místnosti bytu jsou přístupné z prostorné předsíně. V rámci rekonstrukce byly zrušeny dveře propojující koupelnu s kuchyní, čímž byl získán větší prostor pro vybudování nové kuchyňské linky. V obytných pokojích jsou renovované dřevěné parkety, v předsíni, komoře a kuchyni je položen vinyl a v koupelně a na toaletě je dlažba. Půdorys bytu naleznete v přiložených fotografiích. Byt se nachází v 8. patře revitalizovaného panelového bytového domu. Revitalizace zahrnovala zateplení domu, novou fasádu, opravu lodžií, výtahů, stupaček a elektroinstalace v celém domě. K bytové jednotce se nevztahují žádné nesplacené závazky spojené s revitalizací, současně lze uvést jako výhodu nízké měsíční náklady na bydlení. Energetická náročnost budovy je třída C - úsporná.

Nabízená nemovitost je bez jakéhokoliv právního zatížení. Financování je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Kontakt na makléře

Denisa Baxantová

776 714 576

denisa.baxantova@petrovinvestment.cz