Prodej prostorného řadového domu,
Bohuslava Martinů

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

Čtyřpodlažní dům pro rodinné bydlení s možností komerčního využití

Typ domu řadový, patrový
Dispozice domu 7+1
Příslušenství domu garáž, 2 terasy, 2 lodžie, dvorek, terasovitá zahrada, sklepní prostory, technická místnost, pozemek před domem
Plocha užitná 264 m2
Plocha zastavěná a nádvoří 92 m2
Pozemek před domem 37 m2
Zahrada 120 m2

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji pěkný řadový čtyřpodlažní dům s garáží a terasovitou zahradou v prestižní rezidenční části Brna na ul. Bohuslava Martinů. Dům byl využíván pro rodinné bydlení, jeho prostory však lze využít mimo bydlení také pro komerční účely.

Stavba domu probíhala na přelomu 80. a 90. let a jedná se o technicky kvalitně provedenou stavbu. Dům je v původním, pečlivě udržovaném stavu a nabízen přímo od původních majitelů, kteří v domě zachovali dobovou atmosféru. Přední strana domu je orientována jihozápadně, po polední hodině jsou hlavní obývací pokoje domu krásně prosluněné. Čtyři podlaží domu spojuje dubové schodiště s kovovou konstrukcí umístěné při pravé straně domu. Za vstupní halou domu se nacházejí sklepní prostory a technická místnost, přes kterou lze vstoupit na zahradu rozprostírající se za domem. Dva hlavní obývací pokoje jsou umístěny v přízemí (při pohledu z ulice se jedná o 2. NP) a v 1. patře, zbývající pokoje v domě byly využívány jako ložnice či pracovny. V přízemí se dále nachází prostorná kuchyně, která nabízí výhled i vstup do zahrady. Ve 2. patře se otevírá naopak nádherný, ničím nerušený výhled na Brno. Dům má celkem tři koupelny a tři samostatné toalety. Současnou dispozici domu naleznete v přiložených půdorysech (viz fotografie).

Celková užitná plocha domu je cca 264 m2 a nabízí budoucím majitelům několik možností, jak ji využít. Více informací a zajímavostí spojených s touto mimořádnou nemovitostí bude sděleno na osobní prohlídce. Pro její domluvení kontaktujte makléře.

Nabízená nemovitost je bez jakéhokoliv právního zatížení. Financování nemovitosti je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto je uvedena energetická třída G.


Kontakt na makléře

Ing. Denisa Baxantová

776 714 576

denisa.baxantova@petrovinvestment.cz