Pronájem bytu 2+kk, Brno Rezidence Kociánka,

ul. Kumpoštova 2b

PRONAJMUTO

Celková cena nájmu

19.000,- Kč za měsíc, včetně služeb a parkovacího stání + provize RK

Poznámka

Klidné bydlení poblíž přírody v oblíbené lokalitě města Brna

Dispozice bytu 2+kk
Výměra bytu 56,7 m2
Příslušenství bytu 2x terasa (37,4 m2 + 7,9 m2), sklep 3,5 m2
Kolaudace bytu r. 2020
Vlastnictví osobní
Bytový dům cihlový, samostatně stojící

Podrobný popis

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu byt 2+kk s terasou na ul. Kumpoštova 2b, v rezidenci Kociánka o celkové výměře 102 m2 (bytová jednotka 56,7 m2, včetně dvou teras 37,4 m2 + 7,9 m2).

Jedná se o vkusně a moderně zařízený byt, umístěný v 1.p. cihlové novostavby /kolaudace 2020/. Celková dispozice zajišťuje klidné a pohodové bydlení s výhledem na historické centrum města Brna, které Vám poskytne jak prostorná terasa, tak samotná orientace pokoje s kuchyňským koutem. Jednotlivé pokoje v nabízeném bytě jsou neprůchodné, koupelna vč. toalety naopak společná. Byt se nabízí jako celkově vybavený.

Veškerá občanská vybavenost je dobře dostupná. Ve vzdálenosti 150 m od domu je Obchůdek s potravinami, kavárna Koci Cafe & Cakes a designová kavárna Šolc. Nákupní možnosti a služby nabízí dále Mojmírovo náměstí a okolí brněnského kulturního centra Semilasso, které jsou v dochozí vzdálenosti 15 min a dále pak Obchodní centrum Královo Pole, nedaleký hypermarket Globus a Bauhaus v Ivanovicích.

Jako výhodu této lokality vidím, že budete žít v klidné části Brna s přírodou na dosah ruky, zároveň však s dobrou a rychlou dopravní dostupností do centra města Brna a stále se rozrůstající občanskou vybaveností.

Nabízenou nemovitost lze doporučit k dlouhodobého pronájmu s možností okamžitého nastěhování. Je třeba zmínit, že nikoliv pro majitele domácích zvířat. Kouřit lze pouze mimo vnitřní prostor bytu.

Součástí nájmu je sklep a parkovací stáni. Celkové nájemné činí 19.000,- Kč, a to vč. služeb a zmíněného parkovacího stání. Vratná kauce odpovídá dvěma měsíčním nájmům.

Prohlídka je možná kdykoliv po domluvě s makléřem.


Kontakt na makléře

Michaela Dočekalová

773 334 120

michaela.docekalova@petrovinvestment.cz