Prodej bytu 2+1 ve Zbýšově PRODÁNO

Celková cena

Info o ceně u realitního makléře

Poznámka

Byt vhodný pro rodinné bydlení nebo jako investiční příležitost

Dispozice bytu 2+1
Vlastnictví osobní
Celková plocha bytu 52 m2
Příslušenství bytu sklep a sklepní kóje (celková výměra 8,15 m2)
Stav zrekonstruováno
Bytový dům cihlový, po revitalizaci

Podrobný popis

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+1 v osobním vlastnictvím ve Zbýšově, ul. Jiráskova. Byt se nachází ve vyvýšeném 1. NP čtyřpodlažního cihlového bytového domu. Celková plocha bytu s příslušenstvím (sklepem a sklepní kójí o celkové výměře 8,15 m2) je 60,14 m2.

Byt prošel před 5 lety kompletní rekonstrukcí, která zahrnovala nové rozvody vody, elektřiny, plynu a topení (rozvody elektřiny a topení jsou v mědi), nové omítky, zasazení nových plastových oken, výměnu vchodových i interiérových dveří, a celý byt byl vybaven novým nábytkem, včetně kuchyňské linky se spotřebiči. V chodbě byla dále zabudována na míru dělaná velká vestavěná skříň. Podlahy v celém bytě jsou betonové, podlahová krytina se v jednotlivých místnostech liší. Okno obývacího pokoje směřuje severovýchodně, orientace ostatních místností bytu je jihozápadní. Půdorys bytu naleznete v přiložených fotografiích. Zůstávající vybavení bytu je na vzájemné domluvě, primárně se však byt (vyjma pračky, sedačky a TV) nabízí plně vybaven.

Bytový dům byl v roce 2020 revitalizován, nyní je zateplen, má novou fasádu a střechu. Energetická náročnost budovy je třída C - úsporná. Pohodlné parkování zajišťuje vlastní parkoviště nacházející se přímo před bytovým domem. V blízkosti bytového domu se nachází ZŠ a MŠ, dětské hřiště, koupaliště, obchod, a přímo naproti bytového domu je městské kulturní centrum nabízející spoustu aktivit. Byt bude k dispozici k nastěhování za 10 měsíců od uskutečnění prodeje, majitelka čeká na dokončení výstavby nového bydlení, a po tuto dobu by byt ráda užívala jako nájemce. Prodejní cena nemovitosti je již snížena o celkovou výši nájemného za zmíněnou dobu. Financování nemovitosti je možné hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení si prohlídky kontaktujte makléře.

Kontakt na makléře

Ing. Denisa Baxantová

776 714 576

denisa.baxantova@petrovinvestment.cz